Haber

Aşkın Değirmenci, Bursa Uludağ Basketbol’un yeni başkanı oldu

Aşkın Değirmenci, ING Kadınlar Basketbol Süper Ligi ve EuroCup Kadınlar’ın Bursa temsilcisi Uludağ Basket’in yeni ortağı ve lideri oldu.

Bursa Uludağ Basketbol’da kan değişimi gerçekleşti. Akademik Kolej’de düzenlenen lansmana Teknik Direktör İzzat İsmail, oyuncular İpek Garip ve Efsun Çelik, kulüp yöneticisi Mehmet Aklan, eski kulüp lideri Berk Aladağ ve çok sayıda davetli katıldı. iş adamları ve sporTeknik Direktör Aşkın Değirmenci, kulübün yüzde 50 hissesini alarak Bursa basketboluna yatırım yaptı ve kulübün yeni lideri oldu.

Berk Aladağ: “Her zaman yanınızdayız”

Kulübün eski lideri Berk Aladağ, ADR Güvenlik forma göğüs sponsorluğu lansmanında yaptığı konuşmada, “Geçen yıl Aşkın Değirmenci ile tanıştık. Güvenlik sponsorumuz olarak bize güç verdi. Bu yılın sonlarında sandık konusunda anlaştık. Bu yılın başında forma sponsorluğu yaptık. Kulübümüzün yüzde 50’sini alıp çevremize katıldı. Yönetim konseyindeki arkadaşlarımızla karar verdik ve onu yeni liderimiz olarak belirledik. Değer katmaya çalışan Aşkın Değirmenci’ye teşekkür ederiz. Bursa’ya gelerek kulübümüzün gelişimine yeni bir soluk getirdik. Her zaman yanınızdayız” dedi.

Yeni başkan Değirmenci’den Bursaspor örneği

Konuşmasına teşekkür ederek başlayan yeni başkan Aşkın Değirmenci, “Her zaman takviyeleriyle yanımızda olan Büyükşehir Belediye Başkanımız Alinur Aktaş’a, Basketbol Federasyonu Yönetim Kurulu Üyemiz Gökhan Dinçer’e, Bursaspor Basketbol Lideri Sezer Sezgin’e, Yıldırım Belediye Başkanımız Oktay Yılmaz’a, Gece gündüz çalışarak desteklerini her zaman hissettiğim Yıldırım Belediyesi Başkan Vekili Selim Yolgeçen’e, Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem’e, kulübümüzün eski başkanı Berk Aladağ’a ve yol arkadaşlarıma ve özellikle Fatih Akkuş’a Bursaspor gibi temsil ettikleri için teşekkür ediyorum. Bu şehri her alanda, özellikle Avrupa kupalarında başarıya ulaştırmak ve kadın basketbolunda da Bursa’nın varlığını hissettirmek. Bunu sizlerin desteğiyle başaracağız” dedi. -BURSA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu