Teknoloji

Optimus Prime’ın Sesi TikTok’a Geldi

Hayranlarının merakla beklediği sevilen dizi Transformers’ın yeni filmi Transformers: Canavarların Yükselişi yaklaşık bir ay sonra 9 Haziran 2023’te vizyona girecek. Yönetmen koltuğunda Steven Caple Jr.’ın oturduğu filmin fragmanı geçtiğimiz günlerde bizlerle buluşmuştu.

Şimdi ise sinemanın yapım şirketi Paramount, sinemayı bekleyenleri çok sevindirecek bir atılım yaptı. Şirket, TikTokŞirket ile ortaklık kurarak, ünlü sosyal medya platformuna yeni bir özelliğin gelmesini sağladı.

Optimus Prime’ın sesiyle görseller oluşturabileceksiniz.

Yeni özellik, TikTok görsellerinde sıklıkla gördüğümüz metin okuma özelliği ile birlikte geliyor. Optimus Prime’ Beni platforma getiriyor. Bilindiği üzere TikTok, metinden konuşmaya özelliği ile kullanıcıların yazdıklarını yapay zekaya okumasını sağlıyor. Paramount yan kuruluşundan gelen özellik de bu sesi Optimus Prime ile ilgili hale getiriyor.

Yukarıdaki görselden nasıl çalıştığını görebileceğiniz bu yenilik ile istediğiniz her şeyi yazabilecek, Görüntüye Optimus Prime’ın sesi eşlik etsin. sağlayabilirsiniz. Paramount’un görselinde de açıklandığı üzere özelliği kullanmak oldukça kolay. Bir görüntüyü kaydettikten sonra, istediğiniz metni okumanız ve ‘ düğmesini tıklamanız yeterlidir. metin okuma ‘ düğmesine basmanız gerekir. Ardından açılan panelde Optimus Prime ikonuna tıklayarak özelliği kullanabilirsiniz.

90’ların ünlü animasyonu Beast Wars’tan uyarlanan Rise of the Beasts, Optimus Prime ve Autobot’ların Maximals ile bir araya gelip Unicorn adlı kötülüğe karşı savaşmasını konu alıyor. Sinemanın ekibinde Anthony Ramos, Dominique Fishback, Ron Pearlman, Peter Dinklage, Michelle Yeoh, Pete Davidson, Luna Lauren Velez, Peter Cullen gibi birçok ünlü isim yer alıyor.

Transformers: Canavarların Yükselişi fragmanı

habersogutlu.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu