Teknoloji

Final Fantasy VII: Ever Crisis 7 Eylül’de Mobile Geliyor

 
Square Enix, Final Fantasy VII: Ever Crisis’in iOS için App Store’da ve Android için Google Play’de 7 Eylül’de piyasaya sürüleceğini duyurdu. Ön kayıt şu anda her iki platformda da mevcut.
 
Square Enix, 8-28 Haziran tarihleri ​​arasında gerçekleştirilen kapalı beta testi anketinin sonuçlarını ve gelecekte atılacak adımları da açıkladı.
 
Final Fantasy evreni genişlemeye devam ediyor
 
 
 
Final Fantasy VII’nin unutulmaz anılarını yeniden yaşayabileceğiniz ve genç kahraman Sephiroth’un yolculuğunu deneyimleyebileceğiniz Ever Crisis, yeni hikayelerle bir araya gelmeye hazırlanıyor. Retro görünümü çağdaş grafiklerle harmanlayan oyunda en sevdiğiniz karakterleri bir araya getirebilirsiniz.
 
Miobil versiyonuna özel oyunda çeşitli kişiselleştirme seçenekleri bulunuyor. Bu seçenekler ile kıyafetlerinizi ve silahlarınızı kişiselleştirebilir, hem tekli hem de kooperatif oyun modlarına girebilirsiniz.
Oyunda Cloud, Tifa, Aerith, Zack ve daha fazlası gibi tanıdığınız karakterler bulunur. Bu karakterlerle kendi grubunuzu oluşturabilir ve onları Final Fantasy VII: Ever Crisis’e özgü yeni donanımlarla donatabilirsiniz.
 
20 dakikalık oynanış videosu
 
 

habersebinkarahisar.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu