Teknoloji

Warner Bros., Hogwarts Legacy satışlarından memnun

 
Yayıncılığını Warner Bros. Hogwarts Legacy’nin üstlendiği, Games’in üstlendiği Harry Potter temalı açık dünya aksiyon macera rol yapma oyunu geçtiğimiz günlerde piyasaya çıkmış ve oyuncular tarafından beğenilen bir yapım haline gelmişti. Güçlü çıkışıyla geniş bir kitleye ulaşmayı başaran oyun, Warner Bros. tarafından karşılandı.memnuniyetle karşılanır.
 
Hogwarts Legacy’nin Steam’de çok olumlu bir etiketi var
 
 
Hem oyun organizasyonlarından hem de oyunculardan yüksek puanlar ve olumlu eleştiriler alan açık dünya rol yapma oyunu Hogwarts Legacy, 10 Şubat’ta PS5, Xbox Series X/S ve PC için piyasaya çıktı. satış ve oyuncu sayısı açısından hem oyuncuları hem de grupları mutlu etti ve etmeye de devam ediyor.
 
Ekim 2018’de çıkış yapan Red Dead Redemption 2’den (FIFA ve Call of Duty serileri hariç) bu yana Avrupa’daki en büyük oyun çıkış yapımlarının ortasında yer alan Hogwarts Legacy, oyuncuları Harry Potter evrenine götürüyor ve bol bol özgürlük sunuyor. Warnes Bros. ayrıca 267 milyon saatten fazlaoynandığını söylüyor.
 
Öte yandan Hogwarts Legacy, diğer platformlarda çıkış yapmaya hazırlanıyor. oyun, 4 Nisan’da PS4 ve Xbox Onesonrası için 25 Temmuz’da Nintendo Switchiçin yayınlanacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu